המחלקה המשפטית לעסק

המחלקה המשפטית לעסק שלך

חדלות פירעון

חברה גדולה מחזיקה יועץ משפטי ושורת עורכי דין מן המעלה הראשונה אז למה אתה בעל עסק לא תשמור על עצמך גם? 

עוסק מורשה וזעיר בניגוד למה שחשוב חשוף הרבה יותר להליכים משפטיים מאשר החברות הגדולות. חברה גדולה – כל פעולה שלה וכל הסכם עובר אישור משפטי . עסק קטן שמנסה לחסוך בעלויות משתמש בחוזים אקראיים מהאינטרנט שאינם מאפיינים את העסק שלו או לא חותם על הסכם בכלל.  לאחר מכן מתעוררות בעיות גבייה, תביעות משפטיות ובעל העסק מוצא עצמו בבתי משפט ולא מצליח לנהל את העסק שלו- הגיע הזמן לחשוב כמו "הגדולים"

אנו במשרד עורכי דין אלדר פרץ ושות'- מגנים על העסק שלך ומייצרים עבורך "כיפת ברזל" – הסכמים, ייעוצים וגבייה מלקוחות הנם מעכשיו הבעיה שלנו ואתה עובד בראש שקט. 
אדריכלים, נגרים, בעלי מפעלים קטנים, יועצים, רו"ח, מעצבים וכל עסק קטן באשר הוא- יש לנו הצעה בשבילך שתשמור לך על העסק במחיר שווה לכל כיס – תתקשר לפגישה ראשונה ללא עלות בבית העסק שלך – כי אנו יודעים כמה הזמן שלך יקר וזמן שווה כסף.

יועץ המשפטי
עורך דין אלדר פרץ הנו היועץ המשפטי של התאגדות העסקים בישראל ושל חברת אול קלאב- המועדון שדואג לעסקים הקטנים והבינונים 
מרצה בתחום דיני עסקים .

ליווי משפטי לעסקים

במהלך ניהול העסק מנהלים רבים נתקלים בשאלות משפטיות שאינם יודעים כיצד להתמודד איתן כגון: תביעות עובדים, הליכי פיטורין כחוק, מכתבי גבייה מספקים או לקוחות ועוד. 
כיום נוצר מצב בו לכל עובד/ספק/לקוח יש עורך דין צמוד וקשה לפעמים להתנהל עסקית באופן רציף, מבלי להידרש לסוגיות משפטיות או תביעות בנושאים שונים. אנו מציעים ייעוץ משפטי במיקור חוץ (אאוטסורסינג) לעסקים וחברות. אנו במשרד עורכי דין אלדר פרץ ושות' שמחים להציג בפנייך את הפתרון המשפטי לעסק שלך

שימוש בשירותי המשרד במיקור חוץ חוסך ללקוחותינו כסף וגם מסייע למנוע מראש תביעות יקרות.

משרדנו מספק שירות הכולל טיפול משפטי מקצועי וגם ייעוץ עסקי, הנותן פתרונות לכל מה שעסק צריך. המשרד כולל עורכי דין וכלכלנים וכך יכול לסייע בפן המשפטי של העסק וגם בפן התפעולי.

גלילה לראש העמוד