שיקום כלכלי

ב 15.9.2019 ייכנס לתוקפו חוק חדלות הפירעון החדש המהווה אחד מהחוקים הכלכליים החשובים ביותר שחוקקו במדינת ישראל , מטרתו לסייע בשיקומו של החייב ולאפשר איזון בין הנושים הגדולים לבין הנושים הקטנים בחלוקת הנשייה

אנו מטפלים בתיקי פשיטת רגל סבוכים בהם לחייב יש נכסים, חובות מורכבים, עסקים שקרסו, והגנה על בתיהם 

כחלק מהטיפול המסור בלקוחות שלנו, הצלחנו לשמור על בתיהם של הלקוחות, לאפשר להם לנהל עסקים בישראל עוד בעודם בפשיטת רגל, ולהגן על משקים חקלאיים.

מומחה לפשיטת רגל

המשרד מתמחה בהליכי פשיטת רגל לבעלי משקים וחברי קיבוץ שעד כה חוששים מההליך כדי לא לאבד את הזכויות שלהם. 
הבית הנו מבצרו של אדם – משרדנו שומר על המבצר מכל משמר

IHOVE

מתוך מטרה להקל על החייבים בהליך וכחלק מהחדשנות והשינויים החקיקתיים בתחום- יזם ופיתח משרדנו ביחד עם משרד עורכי דין ענבתי, את אפליקציית IHOV והממשק הייעודי לעורכי הדין- האפליקציה שבאה לעשות סדר ולאפשר לכל חייב לנהל בעצמו את הליך פשיטת הרגל שלו 

אנו במשרד לא רואים אדם שנקלע לחובות כעוד חייב, אלא מבינים את המצוקה אליה נקלע וביחד איתו עוברים את התהליך ודואגים לשיקומו. 

חשוב להבין אדם המצוי בתהליך הנו כאדם הנמצא בטיפול ולכן לא מדובר בתהליך אישי אלא בתהלךי משפחתי שלו ושל בת/בן הזוג וכל בני המשפחה, אנו מלווים, מנהלים שיחות ומהווים תמיכה לכל אורך הדרך ולאחריו. 

במשך כל שנות פועלנו משרדנו הביא ל"תספורות" בחובות בהיקף של למעלה ממאה מיליון ש"ח ללקוחות המשרד. 

חדלות פרעון ופשיטות רגל

התמודדות עם חובות, חדלות פירעון ופשיטות רגל

כיום רווחת יותר ויותר התופעה של פושטי רגל. 

קיימת נטייה לאנשים לחשוב כי הליך של פשיטת רגל שמור לבעלי עסקים וחברות בלבד. אז ראשית חשוב לדעת כי חברות לא פושטות רגל אלא נכנסות להליך של פירוק. פשיטת רגל הינה הליך שרק אדם- בשר ודם, יכול להיכנס אליו .
 
למשרדנו מגיעים אנשים רבים אשר שנים קורסים תחת עול החובות, עברו עיקולים וכבר הפכו חברי קבע של הוצאה לפועל. אותם אנשים מעוניינים לפתוח דף חדש בחייהם וזאת ניתן להשיג, לעיתים, על-ידי הליך פשיטת רגל. הליך זה מקפיא, למעשה, כל התנהלות נגד החייבים במערכת הוצאה לפועל ועם ליווי משפטי נכון ניתן להוציא הפטר מלא לכל החובות בתוך 18 חודשים מיום ההכרזה כפושט רגל. יחד עם זאת, חשוב לזכור ולהדגיש כי אנו בודקים כל מצב לגופו ויודעים לזהות התנהלות כלכלית של אדם. לא פעם אנו ממליצים, במצבים בהם נראה כי ההידרדרות הכלכלית עלולה להוביל לכיוון של תיקים בהוצאה לפועל, אף להקדים תרופה למכה ולנקוט בהליכי פשיטת רגל בטרם הגיעו לכדי כך ובכך להימנע מהסיטואציות הבלתי נעימות הנגרמות מגביית חוב דרך הוצאה לפועל.
 

 

יש להדגיש כי הליך פשיטת הרגל אינו הליך קל ונעים והוא כרוך בחשיפה ובחינה מדוקדקת של התנהלות כלכלית של כל משק הבית על-ידי כונס הנכסים הרשמי. בשל כך, משרדנו מציע ללקוחותיו, מעבר לליווי בהליך המשפטי, ליווי לכל אורך הדרך (כולל הגשת דוחות דו- חודשיים למנהל המיוחד) וייעוץ בכל שאלה המתעוררת במהלך התהליך. חשוב להבין כי ליווי זה, מעבר להיותו מקל ומסייע במידה רבה ללקוח, יש לו חשיבות רבה מאוד במטרה הסופית והיא להוציא ללקוח הפטר מכל חובותיו לאחר 18 חודשים בלבד וללא כל שיהוי נוסף!

משרדנו אף מסייע ללקוחות הנמצאים במצב מורכב, אשר החלו הליך פשיטת רגל ללא סיוע משפטי או עם סיוע משפטי שלא צלח ותקועים כפושטי רגל כבר מספר שנים או שאף בוטל להם ההליך, להשיג את ההפטר המיוחל.

 

חדלות פרעון והוצאה לפועל

עולם החובות נחלק לשניים, מצד אחד ישנם הזוכים, אותם אנשים פרטים / חברות / עסקים אשר לא קיבלו תשלום או תשלום שקיבלו לא כובד על-ידי הבנק ומעוניינים לגבות את החוב. מצד שני ישנם החייבים, אנשים פרטיים אשר לא עמדו בתשלום חובותיהם. משרדנו מייצג אנשים פרטיים ובעלי עסקים קטנים/בינוניים בגביית חובות שלא שולמו/צ'קים חוזרים/שטרי חוב ועוד. כמו כן, משרדנו מסייע לאנשים פרטיים שלא הצליחו לעמוד בתשלום חובותיהם, בהשגת הסדרי חוב מול הזוכים וכן בייצוג מול מערכת ההוצאה לפועל.
גלילה לראש העמוד
Call Now Button08-9583444